Krawat kibica od Charles Tyrwhitt

12 komentarzy

Szukając zdjęć do ostatniego wpisu o koszulach w prążek znalazłem bardzo ładny krawat jedwabny na stronie Charlesa Tyrwhitt’a, który idealnie wpisuje się w piłkarski klimat Euro 2016. Lubię takie eleganckie gadżety z subtelnym akcentem nawiązującym do jakiegoś wydarzenia/osoby/kraju/miasta/hobby. Zresztą jest to bardzo podobny model do oficjalnego krawatu naszej piłkarskiej reprezentacji, który przygotowała marka Vistula (to oni są „partnerem odzieżowym” kadry). Był on nawet w sprzedaży na stronie Vistuli , ale widzę, że chyba się już wszystkie sprzedały.

Dla zainteresowanych link, krawat aktualnie z rabatem 50%.

TIC0763NWN_c TIC0763NWN_a

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "Krawat kibica od Charles Tyrwhitt"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Greg
Gość
Greg
6 miesięcy 25 dni temu

Bardzo ładny. Szkoda tylko, że przesyłka niweluje prawie cały rabat ;-)

Tomasz
Gość
Tomasz
6 miesięcy 25 dni temu

kupiłem taki krawat w Vistuli ok 5 lat temu…:-) to tylko potwierdza regułę, że klasyka nigdy się nie starzeje

Bart
Gość
Bart
6 miesięcy 25 dni temu

Mam dokładnie ten model! Był na wiosnę dostępny jako gratis przy zakupie kilku koszul. Teraz to dopiero czuję, że dobrze wybrałem :)

Co do kosztów wysyłki to sugeruję zamawianie przez niemiecką stronę bo cena ta sama tylko że w EUR a nie GBP. Dokładając płatność z konta euro (bez przewalutowania) to już kilka złoty będzie.

Ala
Gość
Ala
6 miesięcy 24 dni temu

Piekny krawat i nie tylko dla kibixa ale tez bedzie dobry dla pana mlodego:) Co myslisz Michal o garniturach z tej strony? Wpadl mi w oko ten 3 czesciowy- nadaje się dla Pana Mlodego. Miales doczynienia z garniturem tej firmy?

Daniel
Gość
Daniel
6 miesięcy 24 dni temu

Ja może z innej strony podejdę do tego – od strony kibica i Polaka.

Nie bardzo rozumiem jaka jest sugerowana konotacja pomiędzy prezentowanym krawatem od CT, kibicowaniem i EURO2016. Jedyne podobieństwo jakie widzę jest takie, że w oficjalnym, galowym stroju reprezentacji Polski na ten turniej, występuje krawat zbliżony kolorystycznie to tego. Z premedytacją mówię zbliżony, gdyż założenie projektu krawata od Vistuli jest takie, że kolorystyka pasków to odzwierciedlenie kolorów naszej flagi państwowej, co widać na poniższym zdjęciu. W przypadku krawata CT nie widzę żadnej flagi, a jedynie podobieństwo kolorystyczne, zręcznie dobranych barw.

A zdjęcie celowo dobrałem, bo po nim mini-aferka wyszła, gdyż na widocznym zdjęciu tylko Grzegorz Krychowiak (dla nie kibiców, to ten Pan w samym środku) miał poprawnie zawiązany krawat, a reszta Panów prezentowała na sobie flagę Indonezji… Ale potem szybko został każdy z nich skorygowany.

Dlatego też w dużym skrócie uważam, że krawat od CT nie jest krawatem kibica. Ale to tylko moja skromna opinia :)


Źródło: gazeta.pl

Bartek
Gość
Bartek
6 miesięcy 10 dni temu

Nie ma możliwości poprawnego zawiązania krawata tak, aby paski były „odwrotnie” . Błąd edycji zdjęcia.

Michal
Gość
Michal
5 miesięcy 25 dni temu

To nie jest żaden błąd edcycji zdjecia tylko fuckup Vistuli, część krawatów ma odwrotnie uszyte paski. Do sklepów jak i reprezentacji trafiły jedne i drugie. W postprodukcji zamienili flagi Indonezji na flagi Polski.

Co ciekawe – do sklepów trafiły jedne i drugie i Vistula jak gdyby nigdy nic sprzedawała również pomylone.

wpDiscuz