Buty Crownhill Shoes w Poszetka.com

6 komentarzy

Z przyjemnością informuję, że jedna z moich ulubionych marek obuwniczych, czyli hiszpański Crownhill Shoes pojawił się właśnie w ofercie sklepu Poszetka.com. Na początek jest to siedem modeli i do końca maja obowiązują promocyjne ceny na całą ofertę.

Trzymam kciuki by oferta była poszerzana, bo jak już pisałem w tym wpisie, moim zdaniem jest to obuwie o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, w dodatku cenowo dostosowanym do polskiego klienta. Przypominam, że część modeli Crownhill dostępna jest także w sklepie Klasyczne Buty.

Crownhil Poszetka

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Buty Crownhill Shoes w Poszetka.com"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
P.Synkretyk
Gość

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem, dołączyłem niedawno do społeczności Pańskiego bloga (wcześniej przeczytawszy wszystkie wpisy z archiwum). Rozumiem, że ciężko jest odpisywać na wszystkie komentarze i śledzić posty, do tego ciągle doradzać innym, jednakże sam chciałbym o coś zapytać.
Pragnę kupić pierwsze (w moim młodym, lecz studenckim życiu) porządne buty. Chciałbym, aby były uniwersalne, więc od dłuższego czasu poszukuję czekoladowych monków – takich samych jak na grafice wyżej.

Czy marka Crownhill organizuje wyprzedaże na koniec sezonu?
Na ich stronie widzę, że jest parę butów przecenionych, czy zdarzają się większe promocje?
Jak wspominałem jestem studentem, więc mój budżet jest mocno ograniczony, mogę kupić te buty z Poszetki, ale wtedy reszta miesiąca będzie ciężka mimo odkładanych wcześniej pieniędzy.

Jednym zdaniem, czy warto kupować teraz z Poszetki, czy w moim przypadku lepiej poczekać do czerwca?

Radek
Gość

Dzień dobry,
A czy, biorąc pod uwagę Pana doświadczenie z marką, rozmiarówka wydaje się miarodajna?Czy nie jest zaniżona bądź zawyżona?

Sławomir
Gość

Czy wiadomo kiedy w ofercie sklepu będą dostępne kolejne modele butów?

wpDiscuz