fbpx

Konkurs

9 komentarzy
Miło mi poinformować o pierwszym w historii mojego bloga konkursie skierowanym do Czytelników.

Nagrodą będzie znakomity gadżet męski, którego premiera w Polsce będzie miała miejsce 8 września 2010 r. Tego dnia marka Philips pokaże produkt o innowacyjnej technologii stworzonej z myślą o mężczyznach. Zwiastunem kampanii pod kryptonimem 8.9.10 jest ten filmik:

Osobiście przyznam, iż nie należę do gadżeciarzy ale o taką nagrodę powalczyłbym bez wahania w każdym konkursie. Niestety nic więcej nie mogę zdradzić.

Zasady konkursu są proste:

– Aby wziąć udział w konkursie należy na mój adres mailowy (mrvintage@interia.pl) przesłać listę 5 rzeczy, które Waszym zdaniem powinien posiadać każdy stylowy mężczyzna wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie one. Słowo „rzeczy” można rozumieć bardzo szeroko i mogą to być: gadżety, perfumy, ubrania, buty, akcesoria, książki i wiele wiele innych. Dodatkowo należy odpowiedzieć na pytanie jaki gadżet/produkt przedstawia zwiastun reklamowy umieszczony powyżej.

– Zgłoszenia należy przesyłać do wtorku 7 września 2010 r. do godz. 12.00. W tytule proszę wpisać słowo Konkurs.

– Osoba, która przedstawi najciekawszą listę i uzasadnienie oraz prawidłowo odpowie na pytanie jaki produkt promuje filmik otrzyma nagrodę marki Philips.

– Konkurs dostępny jest dla Pań i Panów, aczkolwiek zaznaczam, że nagroda jest typowo męska. Oczywiście w konkursie mogą również brać udział osoby nie posiadające konta na blogspot.com.

– Rozwiązanie konkursu w środę 8 września 2010 r.

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
13 lat temu

Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Anonymous
13 lat temu

Witam,
Czy chodzi by podać konkretne przykłady (marki,nazwy) czy np. buty derby i wyjaśnienie dlaczego.
Pozdrawiam, R.

Anonymous
13 lat temu

Michał, dlaczego usunąłeś mój post?
I to bez słowa wyjaśnienia, przecież konkurs nie jest przez ciebie organizowany i przyzwoitość (pomijając aspekty prawne) nakazuje podanie regulaminu.
–Marek–

Anonymous
13 lat temu

Wolność słowa pozwala mi napisać, ze to golarka? ;)

Mr. Vintage
13 lat temu

*R
Nie trzeba podawać marek, wystarczy ogólny opis.

*Marek
Marku, podałeś link do regulaminu zupełnie innego konkursu, który ma inne zasady. Nie wprowadzajmy w błąd moich Czytelników.
Nie mam nic przeciwko podaniu linku do strony na Facebooku, ale nie miałem możliwości usunąć tylko części twojego wpisu.

Zasady „mojego” konkursu podałem wyżej. Informację o samym konkursie dostałem zbyt późno i nie było czasu na stworzenie regulaminu, zatem Uczestnikom pozostaje po prostu zaufać mojej osobie.

W razie pytań/wątpliwości śmiało pisz na maila.

*Anonimowy
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam :)

Anonymous
13 lat temu

Michał: przyznaję, że po głębszej analizie dochodzę do podobnego wniosku z tym zastrzeżeniem, iż według mnie rozwiązanie tego „co i jak” znajduje się w owym regulaminie (który faktycznie tutaj być nie musi) :) Za zamieszanie przepraszam, było niezamierzone. Chciałbym jednocześnie podesłać propozycję aby takie konkursy przeprowadzać częściej ale już tworząc je od podstaw, z jasnymi zasadami, itd, a przede wszystkim aby nawiązywały tematycznie do myśli przewodniej bloga. Sądzę, że przy odrobinie wysiłku sponsorów nagród można łatwo pozyskać gdyż ich organizacja wiąże się z obopólną korzyścią. Z jednej strony wzrost liczby wizyt na tym blogu, z drugiej zwiększenie zainteresowania, a niekiedy… Czytaj więcej »

Anonymous
13 lat temu

Popieram przedmówcę :)

Scandall

Anonymous
13 lat temu

a dlaczego nie wolno mieć konta na blogspot?

Mr. Vintage
13 lat temu

W zdaniu o blogspot.com zabrakło słowa „również”. Już poprawiłem i przepraszam za pomyłkę.

Konkurs jest oczywiście dla WSZYSTKICH, nie ma żadnych ograniczeń