Konkurs

9 komentarzy
Miło mi poinformować o pierwszym w historii mojego bloga konkursie skierowanym do Czytelników.

Nagrodą będzie znakomity gadżet męski, którego premiera w Polsce będzie miała miejsce 8 września 2010 r. Tego dnia marka Philips pokaże produkt o innowacyjnej technologii stworzonej z myślą o mężczyznach. Zwiastunem kampanii pod kryptonimem 8.9.10 jest ten filmik:

Osobiście przyznam, iż nie należę do gadżeciarzy ale o taką nagrodę powalczyłbym bez wahania w każdym konkursie. Niestety nic więcej nie mogę zdradzić.

Zasady konkursu są proste:

– Aby wziąć udział w konkursie należy na mój adres mailowy (mrvintage@interia.pl) przesłać listę 5 rzeczy, które Waszym zdaniem powinien posiadać każdy stylowy mężczyzna wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie one. Słowo „rzeczy” można rozumieć bardzo szeroko i mogą to być: gadżety, perfumy, ubrania, buty, akcesoria, książki i wiele wiele innych. Dodatkowo należy odpowiedzieć na pytanie jaki gadżet/produkt przedstawia zwiastun reklamowy umieszczony powyżej.

– Zgłoszenia należy przesyłać do wtorku 7 września 2010 r. do godz. 12.00. W tytule proszę wpisać słowo Konkurs.

– Osoba, która przedstawi najciekawszą listę i uzasadnienie oraz prawidłowo odpowie na pytanie jaki produkt promuje filmik otrzyma nagrodę marki Philips.

– Konkurs dostępny jest dla Pań i Panów, aczkolwiek zaznaczam, że nagroda jest typowo męska. Oczywiście w konkursie mogą również brać udział osoby nie posiadające konta na blogspot.com.

– Rozwiązanie konkursu w środę 8 września 2010 r.

Podobne wpisy

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mr. VintageAnonymous Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonymous
Gość
Anonymous

Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Anonymous
Gość
Anonymous

Witam,
Czy chodzi by podać konkretne przykłady (marki,nazwy) czy np. buty derby i wyjaśnienie dlaczego.
Pozdrawiam, R.

Anonymous
Gość
Anonymous

Michał, dlaczego usunąłeś mój post?
I to bez słowa wyjaśnienia, przecież konkurs nie jest przez ciebie organizowany i przyzwoitość (pomijając aspekty prawne) nakazuje podanie regulaminu.
–Marek–

Anonymous
Gość
Anonymous

Wolność słowa pozwala mi napisać, ze to golarka? ;)

Mr. Vintage
Gość

*R
Nie trzeba podawać marek, wystarczy ogólny opis.

*Marek
Marku, podałeś link do regulaminu zupełnie innego konkursu, który ma inne zasady. Nie wprowadzajmy w błąd moich Czytelników.
Nie mam nic przeciwko podaniu linku do strony na Facebooku, ale nie miałem możliwości usunąć tylko części twojego wpisu.

Zasady „mojego” konkursu podałem wyżej. Informację o samym konkursie dostałem zbyt późno i nie było czasu na stworzenie regulaminu, zatem Uczestnikom pozostaje po prostu zaufać mojej osobie.

W razie pytań/wątpliwości śmiało pisz na maila.

*Anonimowy
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam :)

Anonymous
Gość
Anonymous

Michał: przyznaję, że po głębszej analizie dochodzę do podobnego wniosku z tym zastrzeżeniem, iż według mnie rozwiązanie tego „co i jak” znajduje się w owym regulaminie (który faktycznie tutaj być nie musi) :) Za zamieszanie przepraszam, było niezamierzone. Chciałbym jednocześnie podesłać propozycję aby takie konkursy przeprowadzać częściej ale już tworząc je od podstaw, z jasnymi zasadami, itd, a przede wszystkim aby nawiązywały tematycznie do myśli przewodniej bloga. Sądzę, że przy odrobinie wysiłku sponsorów nagród można łatwo pozyskać gdyż ich organizacja wiąże się z obopólną korzyścią. Z jednej strony wzrost liczby wizyt na tym blogu, z drugiej zwiększenie zainteresowania, a niekiedy… Czytaj więcej »

Anonymous
Gość
Anonymous

Popieram przedmówcę :)

Scandall

Anonymous
Gość
Anonymous

a dlaczego nie wolno mieć konta na blogspot?

Mr. Vintage
Gość

W zdaniu o blogspot.com zabrakło słowa „również”. Już poprawiłem i przepraszam za pomyłkę.

Konkurs jest oczywiście dla WSZYSTKICH, nie ma żadnych ograniczeń