fbpx

Przyjemne prasowanie – ciąg dalszy

12 komentarzy
Pamiętacie mój sierpniowy wpis o przyjemnym prasowaniu? Temat ten będę zgłębiał jeszcze bardziej, bowiem marka Tefal zwróciła się do mnie z zaproszeniem do kampanii szybkieprasowanie.pl, w której to blogerzy i blogerki będą testować generatory pary tejże marki. Wczoraj otrzymałem przesyłkę z urządzeniem o symbolu GV7250 i od jutra rozpoczynam testy, które potrwają ok. 2 tygodni.

W międzyczasie na blogu pojawi się filmik, w którym osobiście postaram się pokazać możliwości testowanego generatora, natomiast podsumowanie kampanii wraz z moją subiektywną recenzją pojawi się na blogu na początku listopada.

Ze strony marki Tefal nie mam żadnych narzuconych schematów, zatem możecie liczyć na w pełni autorską i obiektywną ocenę wymagającego użytkownika, który co 2-3 dni mierzy się z górą prania i dla którego idealnie wyprasowana koszula stanowi cel nadrzędny.

Strona internetowa kampanii:

szybkieprasowanie.pl

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
13 lat temu

Z tymi subiektywnymi opiniami przy takich testach jest jeden podstawowy problem – częstokroć konieczność znalezienia kompromisu pomiędzy własnym krytycznym zdaniem a oczekiwaniem, nawet tym niewypowiedzianym ale przecież doskonale znanym, dającego do testowania. I to jest według mnie największe wyzwanie tych, którzy będą pisać, nagrywać, opowiadać.

Kamerę tez wysłali?:-)

–Marek–

niktwazny
13 lat temu

Czy autor otrzyma godne wynagrodzenie za swój trud przy testach ?

@–Marek–
Krytyka jest lepsza niż brak informacji ;).

Anonymous
13 lat temu

witam :) mógłbyś dodać jakigoś posta dot. butów na zimę wraz z markami dostępnymi na polskim rynku?
xxoxoxo

Anonymous
13 lat temu

W takim razie mam postulat:
Ponieważ nigdy nie widziałem takiego urządzenia w akcji a ma powstać filmik. Proszę pokazać w praktyce porównanie efektów np na tej samej koszuli prasowania tkim generatorem i zwykłym żelazkiem.

Mr. Vintage
13 lat temu

*Marek
Nie będę miał oporów aby poddać ewentualnej krytyce sprzęt czy poszczególne funkcje jeśli faktycznie będą tego wymagały. Za bardzo szanuję swoich Czytelników i to co tu buduję od kilkunastu miesięcy, by po prostu pisać to „co ktoś oczekuje”. Na coś takiego się nie godzę.

*niktwazny
Wynagrodzenie będzie niezależnie od tego jaka będzie recenzja.

*xxoxoxo
Postaram się ten temat podjąć.

*Anonimowy
Jeszcze nie mam koncepcji na filmik, choć rozważałem pomysł jaki proponujesz. Problem polega na tym, że na filmiku raczej nie będzie widać różnicy w jakości wyprasowania tkaniny. Jedynie czas prasowania byłby widoczny.

Elwira
3 lat temu

U mnie zamiast żelazka świetnie sprawdza się generator pary od Laurastar. Technologia zrobiła na mnie ogromne wrażenie, zagniecenia znikają w mig!

Anna
3 lat temu
Reply to  Elwira

Też mam i w końcu polubiłam prasowanie koszul męża :) Laurastar to świetna jakość, najlepsza technologia, profesjonalizm!

Ula
3 lat temu
Reply to  Anna

a jaki masz model? bo trafiłam na tę markę i jestem jej bardzo ciekawa.

Anna
3 lat temu

Laurastar bije na kolana wszystkie żelazka. Ten generator pary doskonale sprawdza się na ostatnią chwilę i przy ubraniach trudnych do wyprasowania.

Arterk
3 lat temu

Koszule już tylko generatorem pary od Laurastar. Kosmos! Sprzęt najlepszy na świecie.

Igor
3 lat temu

Przyjemne prasowanie tylko z Laurastar. Ten generator pary zadziwia mnie za każdym razem, kiedy koszule stają się perfekcyjnie gładkie.

Paweł
3 lat temu

Polecam serdecznie generator pary od Laurastar. Najlepszy, mobilny sprzęt i świetnie rozprasowuje