Spotkania w salonach Lancerto

9 komentarzy

Dawno nie organizowałem spotkań z czytelnikami (ostatnio chyba przy promocji książki), zatem z przyjemnością informuję, że w najbliższym czasie będzie ku temu okazja. W ramach promocji limitowanej kolekcji LANCERTO & Mr. Vintage zaplanowaliśmy spotkania w salonach sprzedaży. Na chwilę obecną mogę poinformować o dwóch.

W najbliższą sobotę jestem do waszej dyspozycji w salonie Lancerto w Galerii Echo w Kielcach (godziny 12.00-20.00), a w kolejną sobotę, czyli 18 marca w centrum handlowym Silesia w Katowicach (te same godziny).

Jeśli potrzebujecie jakiejś porady, chcecie przymierzyć coś z kolekcji Lancerto & Mr. Vintage, czy może po prostu chcecie przybić piątkę, to zapraszam, będzie mi bardzo miło spotkać się z wami.

echo_face

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Spotkania w salonach Lancerto"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Platinet
Gość

Mr Vintage – chyba mało kto zagląda do tej zakładki. Może lepiej umieść info na głównej.

Bartosz
Gość

Miło byłoby Cię spotkać w Lublinie, przyszedłbym po autograf w książce i zbijać piątki ?

Maciek
Gość

Kochany Panie Michale,
Niesamowicie szanuje inicjatywe ożywienia polskiego rynku odzieżowego która na dodatek wyszła naprawdę fajnie i do tego się skleja biznesowo.
Szapoba. Jeżeli chodzi o wzornictwo proporcje i reklamę spisał się Pan na medal i naprawdę jestem pod wrażeniem. Oby tak dalej i już nie mogę się doczekac zimowej kolekcji :)
Jest tylko jeden malutki problem po stronie Lancerto jeżeli chodzi o dystrybucję…
Nie można pańskiej kolekcji dostać w Warszawie !
Która wydawaćby się mogła nie najgorszym pomysłem jeżeli chodzi o sprzedaż dóbr luksusowych

Ale żeby nie było że tylko hejtuje zasugeruje pewne rozwiązanie…
A mianowicie w podwarszawskim Piasecznie jest outlet lancerto. wiem że sprzedaż nowych kolekcji w tego typu sklepach jest niezgodna z polityką firmy ale
1 jest to w bardzo blisko od Warszawy a co najwazniejsze po południowej stronie czyli blisko Mordoru (skupiska największych korporacji ze sporymi pensjami)
2 jest blisko Konstancina jednej z bogatszych gmin w Polsce gdzie mieszka dużo znanych osób które na pewno docenilby pańska kolekcje

Rozumiem wykluczenie karłów 150 nawet ujdzie olanie 2metrowych kolosow, ale całego miasta ?!

Dani
Gość

Pan Michał wielokrotnie pisał, że można do outletów Lancerto w Warszawie zamawiać.

Bartosz
Gość

Masz niepowtarzalną okazję poczuć się tak jak czuja się w większości przypadków ci którzy nie dostąpili zaszczytu bycia młodym wykształconym ze stołecznego miasta

Michal
Gość

Jestem z Warszawy ale podoba mi sie ta odpowiedz. Wawa nie jest pepkiem swiata :)

Przemysław
Gość

Z tego co słyszałem (a więc wcale nie musi to być prawda) to outlety nie mogą sprzedawać towarów w normalnej cenie. Wynikałoby z tego że za sytuację należy winić nie Lancerto, a politykę outletów.

wpDiscuz