fbpx

Spotkania w salonach Lancerto

11 komentarzy

Dawno nie organizowałem spotkań z czytelnikami (ostatnio chyba przy promocji książki), zatem z przyjemnością informuję, że w najbliższym czasie będzie ku temu okazja. W ramach promocji limitowanej kolekcji LANCERTO & Mr. Vintage zaplanowaliśmy spotkania w salonach sprzedaży. Na chwilę obecną mogę poinformować o dwóch.

W najbliższą sobotę jestem do waszej dyspozycji w salonie Lancerto w Galerii Echo w Kielcach (godziny 12.00-20.00), a w kolejną sobotę, czyli 18 marca w centrum handlowym Silesia w Katowicach (te same godziny).

Jeśli potrzebujecie jakiejś porady, chcecie przymierzyć coś z kolekcji Lancerto & Mr. Vintage, czy może po prostu chcecie przybić piątkę, to zapraszam, będzie mi bardzo miło spotkać się z wami.

echo_face

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Platinet
7 lat temu

Mr Vintage – chyba mało kto zagląda do tej zakładki. Może lepiej umieść info na głównej.

Bartosz
7 lat temu

Miło byłoby Cię spotkać w Lublinie, przyszedłbym po autograf w książce i zbijać piątki ?

Dani
7 lat temu
Reply to  Mr. Vintage

Szkoda.

Maciek
7 lat temu

Kochany Panie Michale, Niesamowicie szanuje inicjatywe ożywienia polskiego rynku odzieżowego która na dodatek wyszła naprawdę fajnie i do tego się skleja biznesowo. Szapoba. Jeżeli chodzi o wzornictwo proporcje i reklamę spisał się Pan na medal i naprawdę jestem pod wrażeniem. Oby tak dalej i już nie mogę się doczekac zimowej kolekcji :) Jest tylko jeden malutki problem po stronie Lancerto jeżeli chodzi o dystrybucję… Nie można pańskiej kolekcji dostać w Warszawie ! Która wydawaćby się mogła nie najgorszym pomysłem jeżeli chodzi o sprzedaż dóbr luksusowych Ale żeby nie było że tylko hejtuje zasugeruje pewne rozwiązanie… A mianowicie w podwarszawskim Piasecznie… Czytaj więcej »

Dani
7 lat temu
Reply to  Maciek

Pan Michał wielokrotnie pisał, że można do outletów Lancerto w Warszawie zamawiać.

Bartosz
7 lat temu
Reply to  Maciek

Masz niepowtarzalną okazję poczuć się tak jak czuja się w większości przypadków ci którzy nie dostąpili zaszczytu bycia młodym wykształconym ze stołecznego miasta

Michal
7 lat temu
Reply to  Bartosz

Jestem z Warszawy ale podoba mi sie ta odpowiedz. Wawa nie jest pepkiem swiata :)

Przemysław
7 lat temu
Reply to  Maciek

Z tego co słyszałem (a więc wcale nie musi to być prawda) to outlety nie mogą sprzedawać towarów w normalnej cenie. Wynikałoby z tego że za sytuację należy winić nie Lancerto, a politykę outletów.

Rafał
6 lat temu

Panie Michale, jako stały czytelnik Pana bloga podążam za Pana wskazaniami i wychodzi to bardzo pozytywnie. Zgodnie z poruszanymi w ostatnim czasie na blogu tematami zainteresowałem się marką Lancerto. Poszukuję w tej chwili ciemnego granatowego garnituru na uroczysty bal (powiedziano że smokingi nie są wskazane). Zakupiłem w Lancerto https://www.lancerto.com/garnitur-modest-10394.html oraz w Suitsupply https://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-navy-plain/P5229M.html?cgid=Suits&prefn1=fit&prefv1=Napoli Z jednego muszę zrezygnować i odesłać. Lancerto jest wyraźnie ciemniejszy i „matowy”, SS lekko błyszczący. Obydwa leżą bardzo dobrze, ale mam wrażenie że materiał SS jest bardziej szlachetny (może przez ten połysk) (110s) od lancerto (140s). SS jest lepiej wykończony np. przyszycie guzików. Pytanie sprowadza się do… Czytaj więcej »