fbpx

#whatelse Do wygrania 5000 zł na zakupy ze mną

0 komentarzy

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że zostałem Partnerem polskiej edycji akcji „What else?” organizowanej przez markę Nespresso (zapewne znacie to hasło z reklamy w której gra George Clooney i Jack Black). Druga dobra wiadomość jest taka, że dzięki temu możecie wygrać 5000 zł na zakupy w moim towarzystwie i z moim doradztwem (to tylko jedna z trzech głównych nagród). Trzecia dobra wiadomość jest taka, że zasady tej akcji są bardzo proste.

Wystarczy dodać dwa tagi (#whatelse #nespresso) do waszych aktywności, które na co dzień  publikujecie w kanałach social media (Instagram, Facebook, Twitter) i które pasują do hasła ?What Else??. Chodzi o wyjątkowe, ulotne chwile, takie momenty, przeżycia, uczucia, które można zatrzymać na zdjęciu lub filmiku. Jeśli wolicie pisać, również jest taka możliwość (FB lub Twitter). Każde z tych zgłoszeń również powinno być opatrzone tagami #whatelse oraz #nespresso Wymogiem konkursowym jest również to, że dodawane posty muszą mieć włączoną funkcję geolokalizacji z Polski.

Zgłoszeń konkursowych może być nieskończenie wiele, a przyjmowane są do 31 stycznia 2016 r. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Nespresso i w Regulaminie Akcji – tutaj link.

Zwycięzcę zabiorę na zakupy w lutym do Galerii Mokotów. Do wydania będziemy mieć 5000 zł.

A na zdjęciu jedna z ulotnych i wyjątkowych chwil, która już mogliście zobaczyć na moim Instagramie. To w ramach inspiracji :)

Foto 1

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments