fbpx

Poradniki prezentowe Mr. Vintage w jednym miejscu

12 komentarzy

Ponieważ w tym roku nie planuję publikacji poradnika prezentowego, to postanowiłem zebrać w jednym miejscu linki do wpisów z poprzednich lat. Część linków może być tam oczywiście nieaktualna, ale jeśli coś wam wpadnie w oko, to myślę, że bez problemu znajdziecie zamienniki z pomocą wujka Google ;)

Linki poniżej:

Poradnik prezentowy Mr. Vintage 2020 – wersja męska

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – wersja damska

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2019

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2018

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2017

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2016

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2015

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
1 rok temu

Ciekawym jest obserwowanie cen podawanych wtedy przez Pana, a tych które wyświetlają się dzisiaj (przykładowo torba skórzana dwa lata temu – 367 zł, obecnie – ponad 700) ;)

Krzysiek
1 rok temu
Reply to  Mr. Vintage

Poszetka – jeżeli link dobrze prowadzi (a raczej tak jest, bo nie następuje przekierowanie z odnośnika na inną stronę, tylko jest dokładnie ten sam adres co linkowany), to dostępna torba kosztuje 799 zł.

Paweł
1 rok temu

Nie powiem, dość słabe podejście. Biorąc pod uwagę zmianę cen, a także nieaktualność sporej części ofert, wpis „nie chce mi się robić poradnika, więc wrzucam linki do poprzednich” co najmniej zaskakujący.

Karol
11 miesięcy temu
Reply to  Mr. Vintage

Nie jest wykluczonym, że dlatego, że nie ma nowego poradnika prezentowego…….:( Jako stały czytelnik bloga od wielu wielu lat, jestem niemile zaskoczony tym, że w tym roku poradnika nie będzie. Różne były lata, raz poradnik był lepszy, raz gorszy- jak to w życiu. Ale zawsze był, jako pewnego rodzajui tradycja, stały punkt…..\Myślę, że to trochę jak serią filmów o Kevinie na święta Bożego Narodzenia: każdy z tego żartuje, ale kiedy nagle tego nie ma (jak było kilka lat temu- przepraszam ale nie potrafię przypomnieć sobie w którym roku dokładnie była taka sytuacja) to czegos nam brakuje…. Panie Michale, jak sam… Czytaj więcej »

Anna
11 miesięcy temu

Brak Poradnika uznaję za Rozczarowanie Roku.

Tomek
9 dni temu
Reply to  Mr. Vintage

No to czakamy ;)

Anna
26 minut temu
Reply to  Mr. Vintage

Czyżby w tym roku laur po raz kolejny?? Czy też będzie Poradnik?

Milena
11 miesięcy temu

Panie Michale, nie można tak ludzi na lodzie zostawiać? Teraz to już zupełnie nie wiem, co Mężowi kupić?czekałam jak na zbawienie na te coroczne (sprawdzone!) podpowiedzi?

Yeti
11 miesięcy temu

Święta odwołane! ;)