fbpx

Poradniki prezentowe Mr. Vintage w jednym miejscu

14 komentarzy

Ponieważ w tym roku nie planuję publikacji poradnika prezentowego, to postanowiłem zebrać w jednym miejscu linki do wpisów z poprzednich lat. Część linków może być tam oczywiście nieaktualna, ale jeśli coś wam wpadnie w oko, to myślę, że bez problemu znajdziecie zamienniki z pomocą wujka Google ;)

Linki poniżej:

Poradnik prezentowy Mr. Vintage 2020 – wersja męska

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – wersja damska

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2019

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2018

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2017

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2016

Poradnik prezentowy Mr. Vintage – 2015

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
2 lat temu

Ciekawym jest obserwowanie cen podawanych wtedy przez Pana, a tych które wyświetlają się dzisiaj (przykładowo torba skórzana dwa lata temu – 367 zł, obecnie – ponad 700) ;)

Krzysiek
2 lat temu
Reply to  Mr. Vintage

Poszetka – jeżeli link dobrze prowadzi (a raczej tak jest, bo nie następuje przekierowanie z odnośnika na inną stronę, tylko jest dokładnie ten sam adres co linkowany), to dostępna torba kosztuje 799 zł.

Paweł
2 lat temu

Nie powiem, dość słabe podejście. Biorąc pod uwagę zmianę cen, a także nieaktualność sporej części ofert, wpis „nie chce mi się robić poradnika, więc wrzucam linki do poprzednich” co najmniej zaskakujący.

Karol
2 lat temu
Reply to  Mr. Vintage

Nie jest wykluczonym, że dlatego, że nie ma nowego poradnika prezentowego…….:( Jako stały czytelnik bloga od wielu wielu lat, jestem niemile zaskoczony tym, że w tym roku poradnika nie będzie. Różne były lata, raz poradnik był lepszy, raz gorszy- jak to w życiu. Ale zawsze był, jako pewnego rodzajui tradycja, stały punkt…..\Myślę, że to trochę jak serią filmów o Kevinie na święta Bożego Narodzenia: każdy z tego żartuje, ale kiedy nagle tego nie ma (jak było kilka lat temu- przepraszam ale nie potrafię przypomnieć sobie w którym roku dokładnie była taka sytuacja) to czegos nam brakuje…. Panie Michale, jak sam… Czytaj więcej »

Anna
2 lat temu

Brak Poradnika uznaję za Rozczarowanie Roku.

Tomek
1 rok temu
Reply to  Mr. Vintage

No to czakamy ;)

Anna
1 rok temu
Reply to  Mr. Vintage

Czyżby w tym roku laur po raz kolejny?? Czy też będzie Poradnik?

Anna
1 rok temu
Reply to  Mr. Vintage

Miód na moje serce?? A czy będzie także dla kobiet?

Milena
2 lat temu

Panie Michale, nie można tak ludzi na lodzie zostawiać? Teraz to już zupełnie nie wiem, co Mężowi kupić?czekałam jak na zbawienie na te coroczne (sprawdzone!) podpowiedzi?

Yeti
2 lat temu

Święta odwołane! ;)