fbpx

Krawat kibica od Charles Tyrwhitt

12 komentarzy

Szukając zdjęć do ostatniego wpisu o koszulach w prążek znalazłem bardzo ładny krawat jedwabny na stronie Charlesa Tyrwhitt’a, który idealnie wpisuje się w piłkarski klimat Euro 2016. Lubię takie eleganckie gadżety z subtelnym akcentem nawiązującym do jakiegoś wydarzenia/osoby/kraju/miasta/hobby. Zresztą jest to bardzo podobny model do oficjalnego krawatu naszej piłkarskiej reprezentacji, który przygotowała marka Vistula (to oni są „partnerem odzieżowym” kadry). Był on nawet w sprzedaży na stronie Vistuli , ale widzę, że chyba się już wszystkie sprzedały.

Dla zainteresowanych link, krawat aktualnie z rabatem 50%.

TIC0763NWN_c TIC0763NWN_a

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Greg
7 lat temu

Bardzo ładny. Szkoda tylko, że przesyłka niweluje prawie cały rabat ;-)

Tomasz
7 lat temu

kupiłem taki krawat w Vistuli ok 5 lat temu…:-) to tylko potwierdza regułę, że klasyka nigdy się nie starzeje

Bart
7 lat temu

Mam dokładnie ten model! Był na wiosnę dostępny jako gratis przy zakupie kilku koszul. Teraz to dopiero czuję, że dobrze wybrałem :)

Co do kosztów wysyłki to sugeruję zamawianie przez niemiecką stronę bo cena ta sama tylko że w EUR a nie GBP. Dokładając płatność z konta euro (bez przewalutowania) to już kilka złoty będzie.

Ala
7 lat temu

Piekny krawat i nie tylko dla kibixa ale tez bedzie dobry dla pana mlodego:) Co myslisz Michal o garniturach z tej strony? Wpadl mi w oko ten 3 czesciowy- nadaje się dla Pana Mlodego. Miales doczynienia z garniturem tej firmy?

Daniel
7 lat temu

Ja może z innej strony podejdę do tego – od strony kibica i Polaka. Nie bardzo rozumiem jaka jest sugerowana konotacja pomiędzy prezentowanym krawatem od CT, kibicowaniem i EURO2016. Jedyne podobieństwo jakie widzę jest takie, że w oficjalnym, galowym stroju reprezentacji Polski na ten turniej, występuje krawat zbliżony kolorystycznie to tego. Z premedytacją mówię zbliżony, gdyż założenie projektu krawata od Vistuli jest takie, że kolorystyka pasków to odzwierciedlenie kolorów naszej flagi państwowej, co widać na poniższym zdjęciu. W przypadku krawata CT nie widzę żadnej flagi, a jedynie podobieństwo kolorystyczne, zręcznie dobranych barw. A zdjęcie celowo dobrałem, bo po nim mini-aferka… Czytaj więcej »

Daniel
7 lat temu
Reply to  Mr. Vintage

Co do kolorystyki – chciałbym podkreślić, że krawat od CT bardzo mi się podoba, i uważam, że kolorystycznie jest świetnie dobrany. Natomiast nie zgodzę się, że jest to patriotyczny akcent – to nie są kolory nasze narodowe Panie Michale. Patriotyczny akcent, ma krawat od Vistuli. Może to dość zero-jedynkowe podejście z mojej strony, ale nie dam się przekonać, że kolory użyte na krawacie od CT mają jakiś związek z Polską :) Ale jeszcze raz podkreślę – czepiam się tylko tego. Poza tym faktem, krawat mi się podoba. Na tyle, że jak szwagier będzie w lipcu z UK na urlop przyjeżdżał,… Czytaj więcej »

Bartek
7 lat temu
Reply to  Daniel

Nie ma możliwości poprawnego zawiązania krawata tak, aby paski były „odwrotnie” . Błąd edycji zdjęcia.

Michal
7 lat temu
Reply to  Bartek

To nie jest żaden błąd edcycji zdjecia tylko fuckup Vistuli, część krawatów ma odwrotnie uszyte paski. Do sklepów jak i reprezentacji trafiły jedne i drugie. W postprodukcji zamienili flagi Indonezji na flagi Polski.

Co ciekawe – do sklepów trafiły jedne i drugie i Vistula jak gdyby nigdy nic sprzedawała również pomylone.

adam
7 lat temu
Reply to  Mr. Vintage

Albo obywatele Księstwa Monako :-)