fbpx

Black Friday – kolekcja L&MRV z rabatem 30%!

4 komentarze

Nie lubimy tego robić (i rzadko robimy), ale tym razem sytuacja jest wyjątkowa. Od północy dajemy możliwość zakupu niemal całej nowej kolekcji Lancerto & Mr. Vintage z rabatem 30%. Promocja potrwa do poniedziałku. Rabat dotyczy marynarek (z wyjątkiem modelu Neringa), kamizelek (z wyjątkiem modelu Brema) oraz wszystkich koszul z kolekcji jesień-zima 2020.

Dotychczas w czasie Black Friday nie było u nas możliwości zakupu nowej kolekcji z takim rabatem, ale niestety w tym roku koronawirus nas do tego zmusił. Zamknięcie galerii handlowych spowodowało niemałe „zatory” w magazynach większości marek odzieżowych. Chcemy wyjść z tego obronną ręką i dlatego przez 4 dni (od piątku do poniedziałku) dajemy możliwość zakupu naszej ostatniej kolekcji z bardzo dobrym rabatem.

Zachęcamy do zakupów online, ale jeśli będziecie chcieli dokonać zakupów w sklepach stacjonarnych (od soboty będą na nowo otwarte), to tam również otrzymacie taki rabat. Jedna uwaga – nowe koszule na chwilę obecną dostępne są tylko online, więc w sklepach stacjonarnych możecie przymierzyć marynarki i kamizelki.

Korzystajcie zatem od północy. Kod który należy wpisać do zamówienia to MRV30

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zyga
3 lat temu

Już nic ni będzie takie same

Tomek
3 lat temu

Michał, szkoda że Covid dopadł i Was ale nie ma wyjścia. Ja od marca pracuję z domu. W tym czasie musiałem wskoczyć w biurowy zestaw może z 5 razy z powodu spotkania z klientem, w tym 2 razy w garnitur. Reszta to casual. Po prostu przestałem kupować. Cuba mi uciekła, bo za długo zastanawiałem się czy warto. Ale na takie 30% dictum to chyba się skuszę.
Dzięki za ciężką pracę z Lancerto – macie chyba najlepszy brand dla osób świadomych mody męskiej w PL. Tak trzymać !!!

Roman
3 lat temu

Pytanie pomocnicze – zdaje się, że kod nie działa. Czy można prosić o sprawdzenie? pzdr