fbpx

Projekt „Dżentelmen po godzinach – sportowe klasyki” od kuchni [wideo]

4 komentarze

Przedwczoraj ukazał się na blogu ostatni odcinek cyklu Dżentelmen po godzinach – sportowe klasyki w ramach którego postanowiłem przypomnieć najbardziej charakterystyczne ubrania, wywodzące się z czterech eleganckich i pięknych sportów. Kolejno były to żeglarstwo, jeździectwo, tenis oraz golf.

Zobaczcie jak powstawały sesje zdjęciowe, które już mogliście zobaczyć na blogu.

Partnerem i sponsorem całego cyklu jest marka Škoda.

Autorem zdjęć blogowych jest Łukasz Znojek.
Za produkcję całego projektu odpowiedzialny był dom mediowy MediaCom oraz agencja Mumin’s Interactive.

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
6 lat temu

Tak szczerze to trochę bolą oczy od takiego montażu. Wiem, że takie czasy, dynamika itd. ale żeby coś zobaczyć to tylko z pauzą.
Poza tym pełna profecha i to się ceni!

Radek
6 lat temu

Przerażająca jest ilość „Skody”, która zaczyna dominować niestety na tym blogu… w dzisiejszych czasach umiejętność balansu sponsoringu z niezależnością, niestety staje się sztuką dla nielicznych. ..

Marcin
6 lat temu
Reply to  Radek

Ja jednak mam odmienne zdanie. Michał jest jednym z nielicznych, którzy bardzo subtelnie „lokują produkt”. Wystarczy spojrzeć na konkurencję. Poza pasją, która prawdopodobnie była przyczyną powstania bloga na dzień dzisiejszy pozostaje pracą na pełny etat. Takie są koszty dostarczania treści na wysokim poziomie.

Faktem jest, że to trudna sztuka promować produkty w sposób zbalansowany i niezbyt narzucający dla czytelnika oraz jednocześnie zachować wiarygodność i obiektywizm.

Dlatego życzę Michałowi żeby zawsze potrafił wypracować odpowiedni balans i żeby raczył nas ciekawymi i oryginalnymi treściami.

Lon
6 lat temu

Przyłączam się do negatywnej opinii dotyczącej filmu. Montaż powoduje ból głowy – kolejny raz widać w naszych rodzimych video produkcjach przerost formy nad treścią. Mniej ujęć, a będzie o wiele lepiej. Pozdrawiam,